На меблі і предмети інтер’єру з штучного каменю досить часто звертають увагу ті, хто запланував ремонт і хоче отримати першокласний результат з незвичайним дизайном і непохитною якістю. Саме для таких людей ми і виробляємо наші вироби зі штучного каменю.

Якщо ви хотіли дізнатися, як відбувається виготовлення наших шедеврів, Ви потрапили за правильною адресою. Схема виготовлення предметів з акрилового каменю досить проста, однак щоб зробити дійсно якісну роботу, потрібно мати солідний досвід, тому що є ряд ньансів, на які варто звертати увагу в процесі виконання замовлення.

Отже, перший крок: поліефірні смоли ретельно перемішуються з наповнювачем, каталізатором і пігментами в чітких пропорціях, і після цього заливаються в спеціальні форми, які попередньо покривають спеціальним гелем, щоб потім утворити робочу поверхню. Дана технологія дозволяє домогтися максимальної міцності і зносостійкості, і відповідає всім екологічним і технологічним вимогам.

Наступним кроком є ​​надання форми отриманого каменю. У підсумку повинні вийти листи заданих розмірів. Цими кам’яними листами потім з двох сторін обклеюють фанеру, яка є основою майбутньої стільниці з акрилового каменю. Перший етап пройдено.

Після того, як основа готова, вона надходить в цех “Elcamino”, де проходить наступний цикл робіт:

– Визначаються точні розміри, враховуються всі скоси, нестандартні розміри, радіуси і т.д .;

– Проводяться всі маніпуляції для одержання готового виробу (нарізка, термообробка, фрезерування, шліфування);

Кожен етап виробництва стільниць зі штучного каменю вимагає ретельного контролю якості, щоб мінімізувати дефекти і отримати максимально якісний та надійний виріб. У підсумку ми отримуємо чудовий предмет інтер’єру, який прослужить довго, і при цьому збереже привабливий зовнішній вигляд не на одне десятиліття.

Залишити відповідь