Сучасні рішення в дизайні інтер’єру часто передбачають використання як класичних, всім відомих матеріалів, так і нових, які досить часто мають характеристики значно кращі, ніж класичні. Найбліьш явним прикладом можна назвати штучний камінь. Якщо говорити узагальнено, то це універсальний сучасний матеріал, який застосовують і для обробки житлових приміщень, і для виробництва унікальних предметів інтер’єру. Акриловий камінь користується великим попитом в середовищі дизайнерів, декораторів, в першу чергу завдяки універсальності використання, відносної легкості як в обробці, так і в догляді.

Штучний камінь знайшов широке застосування в дизайні житлових приміщень, і особливо в інтер’єрах кухонь. Сьогодні, поряд з класичними матеріалами, такими як метал, ДСП, загартоване скло, деревина, акриловий камінь займає особливе місце. І це неспроста, адже даний матеріал має ряд якісних переваг, що визначає його як один з найнадійніших і цікавих в плані дизайну і функціональності.

Зупинити свій вибір на даному матеріалі слід з наступних причин: чудова зносостійкість, зручність в експлуатації, термостійкість, неповторна естетика. З штучного каменю виготовляють стільниці, мийки, столи, стільці, полиці, підвіконня, барні стійки. Кухня зі штучного каменю вражає своєю красою і практичністю, адже монолітні предмети інтер’єру виконуються без єдиного шва, і виділяються на тлі інших матеріалів своєю багатою фактурою, максимально широкою гамою кольорів, складною конфігурацією і формою. Пропонуємо Вам переглянути наші роботи зі штучного каменю для кухонь.

Залишити відповідь