Про нашу компанію

У розпорядженні компанії «Elcamino» знаходиться власне передове багатопрофільне виробництво, яке дозволяє якісно і оперативно реалізовувати розробки своїх дизайнерів, перетворюючи їх в вироби будь-якої складності. Технічна оснащеність виробництва – предмет особливої ​​гордості нашої компанії.

Інвестиції в придбання сучасного професійного обладнання та навчання наших фахівців дозволяють нам підтримувати високу конкурентоспроможність, знизити терміни виготовлення, зменшити собівартість продукції, а головне – підвищити її якісні показники.

Завдяки високоточному обладнанню ми маємо можливість втілювати в життя найсміливіші ідеї дизайнерів. Своєрідною візитівкою нашої компанії стали нестандартні вироби зі штучного каменю, які допомагають реалізовувати оригінальні рішення в проектуванні абсолютно будь-яких інтер’єрів.

Оснащення виробництва передовими верстатами і обладнанням, суворе дотримання технологічної дисципліни, регулярне впровадження новітніх технологій і матеріалів, всебічний контроль якості продукції та її відповідності проектним розробкам дозволяють добитися виготовлення виробів, чиї естетичні, функціональні та експлуатаційні характеристики високо цінуються нашими партнерами і клієнтами, забезпечуючи постійне зростання попиту на вироби компанії «Elcamino».

Сервіс нашої компанії

Компанія Elcamino спеціалізується на виробництві, доставці, монтажу, обслуговуванні виробів зі штучного акрилового каменю. Наші послуги з виготовлення і дизайну допоможуть Вам створити неповторний інтер'єр
Доставка по Україні та Києву
Виклик
замірника
Послуги
дизайну
Післяпродажне
обслуговування

Вартість доставки + занос по м. Київ – безкоштовно! Доставка по Україні і по Київській обл. – 250 грн + 4 грн за км від меж Києва. Також доставляємо в будь-який куточок України

По м. Київ – 100 грн; по Київській обл. – 100 грн + 4 грн за км від кордонів Києва. Послуга є безкоштовною для наших клієнтів

Вартість 3D візуалізації варіюється в залежності від складності виробу. При подальшому замовленні, ця послуга є безкоштовною.

Реставрація, полірування виробів зі штучного каменю, ремонт стільниці зі штучного каменю. Вартість залежить від складності виконуваних робіт. Сервіс по гарантії – 3 роки

Реалізуємо будь-яку
ідею
Монтаж готового
виробу
Працюємо за безготівковим розрахунком
Власне
виробництво

Ми можемо реалізувати абсолютно будь-яку ідею для різних напрямків дизайну. Для різних локацій. Для дому та бізнесу. Безшовна конструкція. Величезний асортимент кольорових рішень, таких як мармур, бетон, граніт, кварц, пісок, перли, вулканічний камінь і.т.д.

Після виконання замовлення з виготовлення продукції зі штучного каменю, ми беремо на себе абсолютно всі турботи, пов’язані з установкою і монтажем готового виробу. Вартість послуг монтажу – Безкоштовно!

У нас є можливість приймати оплату за наші послуги на розрахункові рахунки з ПДВ

  • Площа виробничих цехів – понад 500 м²;
  • Верстатний парк з ЧПУ (комп’ютеризована система управління);
  • Власні термопечі.