ПРОПОНУЄМО СПІВРОБІТНИЦТВО

Ми – команда Elcamino. Стильні дизайнерські вироби зі штучного каменю – наша стихія.

Ми захоплюємося творчими людьми, і тому активно співпрацюємо з багатьма дизайнерами інтер’єрів – як з приватними, так і з дизайн-студіями. Ми не просто пропонуємо співпрацю, ми стаємо з ними однією командою, яка спільно працює над виконанням замовлення – разом працюємо, разом отримуємо прибуток. Завдяки налагодженій системі комунікації з усіма нашими партнерами і багатому досвіду подібної співпраці, ми можемо створювати неповторні проекти в своїй сфері!

Наша пропозиція

Ми запрошуємо до співпраці дизайн-студії, дизайнерів інтер’єрів і архітекторів, які готові взяти активну участь і грамотно реалізовувати свої проекти з використанням наших виробів зі штучного каменю. Ми даємо щедрі знижки і надійний партнерський сервіс, тому що твердо впевнені, що втілювати проекти в життя набагато краще в команді, ніж поодинці. Таким чином наше постійне співробітництво з дизайнерами та архітекторами розширює можливості обох сторін.

Що отримує дизайнер від співробітництва з нами?

1. Привабливу гнучку систему знижок і бонусів для Вас і Ваших клієнтів, а також унікальні пропозиції;

2. Професійну допомогу наших фахівців з усіх виникаючих питань;

3. Оперативне надання інформації про продукцію, що цікавить. Ви завжди зможете отримати консультацію по асортименту, наявності колекцій і оформити замовлення;

4. Забезпечення рекламною продукцією і каталогами як в друкованому, так і в електронному вигляді;

5. Безкоштовну доставку і монтаж наших виробів;

6. Гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Насправді, ви просто продовжуєте робити свою роботу, але завдяки співпраці з нами виконувати її стає простіше і при цьому Ви ще отримуєте додатковий прибуток. З нас – гарна і вигідна пропозиція, з вас – то, що ви робили завжди. Підсумок – взаємовигідні теплі відносини, привабливі знижки і багато іншого.

Діліться своїми досягненнями – ми з задоволенням розмістимо на нашому сайті ілюстрації ваших проектів, виконані з використанням наших товарів, із зазначенням ваших телефонів або посиланням на ваш сайт.

Потрібна консультація? Залиште заявку!

Ми зв’яжемося з вами, як тільки у нас буде можливість