Стійки ресепшн зі штучного каменю на замовлення

Ресепшн або адміністративна стійка – необхідний атрибут сучасного бізнесу. Те, наскільки це знайомство буде успішним, залежить не тільки від співробітника компанії, що зустрічає відвідувачів, але і від вражень від офісу. Саме тому офісна стійка повинна бути не тільки стильною і красивою, але і зручною. Згадайте свій досвід і задумайтеся, наскільки важливим є перше враження. Елегантно і презентабельно оформлена стійка ресепшн з акрилового каменю повинна підкреслити солідність Вашої компанії і вразити будь-якого користувача, будь-то рядовий клієнт або директор фірми-партнера.

Ми проектуємо і виробляємо стійки ресепшн для офісів і бізнес-центрів, готелів, салонів краси і спа-центрів, медичних центрів і клінік, фітнес-центрів та інших установ.

Стійка ресепшн під замовлення – це своєрідний спільний політ фантазії клієнта та дизайнера, це можливість втілити в життя саме те рішення, яке Ви хочете. Як відомо, для унікального дизайнерського рішення, яке буде відповідати всім Вашим вимогам, готові рішення масового виробництва швидше за все не підійдуть. Стандартизовані розміри і масовий дизайн у більшості випадків абсолютно не відповідають ні параметрам вашого приміщення, ні функціоналу, а головне – не відповідають Вашим бажанням.

Стійки ресепшн зі штучного каменю: основні переваги матеріалу

Варіантів виготовлення стійки ресепшн на замовлення зі штучного каменю досить багато. За формою стійка ресепшн на замовлення може бути кутовою, прямою, напівкруглою, прямою з закругленими кінцями, а також хвилеподібною. Завдяки вживаному матеріалу – акриловому каменю, їй можна надати найхимерніших вигинів без будь-яких швів. Стійка ресепшн на замовлення може містити на своїй поверхні назву, логотип компанії, а також бути оснащена декоративним підсвічуванням.

Особливості наших виробів

Штучний камінь виглядає красиво і елегантно, до того ж, він відмінно підходить в якості робочої зони, оскільки дуже міцний і стійкий до зовнішнього впливу. Необхідно розуміти, що на зовнішній вигляд стійки впливають не тільки її особисті характеристики, але і навколишнє середовище. Тому важливо враховувати особливості інтер’єру при замовленні ресепшна. Часто вхідну зону оформлюють в стилях ампір, хай-тек, модерн, класичний. Це ті варіанти, куди відмінно виписуються природні матеріали або ті, що імітують натуральні.

Столи ресепшн є важливим елементом, котрий обіймав особливе місце і виконує ряд корисних функцій:

 • прийом відвідувачів;
 • зберігання документації;
 • обслуговування клієнтів;
 • робоче місце адміністратора або секретаря.

Зазвичай дана продукція виконується з акрилового каменю, що є сучасним матеріалом. У його складі присутні натуральні мінеральні наповнювачі, пігментні добавки, акрилові смоли. У матеріалі немає мікропор, що дозволяє уникати проникнення рідини і різних речовин, які можуть спровокувати руйнування стійки. Акрил пластичний, тому можна створювати будь-які форми і розміри. Виготовлення стійок може відбуватися за індивідуальними параметрами і з урахуванням побажання замовника. Менш зручний для виробництва стійок кварцовий агломерат, оскільки він вимагає прямих ліній і не може гнутися.

При виконанні продукції на замовлення важливо мати уявлення про те, що потрібно. Краще скласти ескіз з урахуванням розмірів, кольору, товщини і інших параметрів. Допомогти в реалізації задумки можуть менеджери компанії-виробника в телефонному режимі.

Поширені питання

Якими перевагами володіють вироби зі штучного каменю?

 • Штучний камінь повністю натуральний і екологічно чистий матеріал: він не вбирає вологу, жири і бруд, не виділяє токсини.
 • Вироби мають престижний і респектабельний вигляд, відрізняються різноманітністю кольорів і текстур, відмінно поєднуються з деревом, металом, пластиком, склом і будь-якими іншими матеріалами.
 • Ми можемо створити вироби за будь-якими запропонованими Вами ескізами, з вільною комплектацією, з різними варіантами колірної обробки методом безшовного з’єднання. Здійснимо будь-які Ваші фантазії.
 • Вироби зі штучного каменю стійкі до механічних і до температурних впливів, а також до агресивних хімічних речовин.
 • Вироби зі штучного каменю завжди будуть теплими і живими в порівнянні з виробами з натурального каменю.
 • Десятиліттями зберігають свій первісний вигляд.

Наскільки складно доглядати за виробами зі штучного каменю?

Завдяки своїй структурі штучний камінь чиститься досить легко, а догляд за ним не складе особливих труднощів. Однак, як і всі декоративні вироби, штучний камінь найкращим чином збереже свої якості, якщо при поводженні з ним дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Вироби зі штучного каменю не розраховані на екстремально високі температури. Тому не рекомендується ставити на нього, наприклад, розпечену каструлю без підставки.
 • Хоча від порізів і подряпин на штучному камені можна легко позбутися, не рекомендується різати продукти або інші речі безпосередньо на стільниці, для цього краще використовувати обробні дошки.

Що можна сказати про міцність і довговічність виробів зі штучного каменю?

Вироби з штучного каменю дуже міцні і стійкі до значних побутових навантажень. Навіть досить сильний механічний і термічний вплив не завдадуть штучному каменю відчутної шкоди.

При випадковому пошкодженні штучний камінь легко відновлюється. Навіть якщо з’явиться невеликий скол, його можна відреставрувати, а подряпину видалити, зачистивши поверхню дрібним наждачним папером і пополірувавши. Відбиті шматки можна приклеїти за допомогою спеціального клею того ж кольору, що і вихідний матеріал. Практично будь-які дрібні пошкодження можна відновити до початкового стану без видимих ​​слідів проведеного ремонту.

Як виготовляється штучний камінь?

Виготовлення штучного каменю здійснюється за спеціальною технологією: необхідна кількість смоли і наповнювача ретельно перемішується в вакуумному міксері до отримання в’язкої однорідної маси, яка заливається в підготовлені форми, де відбувається процес полімеризації смоли, охолодження і формування твердого матеріалу. Отриманий в результаті цього процесу готовий штучний камінь володіє однорідною структурою і гладкою поверхнею, що досягається без застосування спеціального вирівнюючого покриття. Таким чином, на поверхні штучного каменю немає ніяких спеціальних покриттів або ламінованого поверхневого шару, цілісність якого можна було б порушити, наприклад, подряпати. Колір і структура штучного каменю однакова на всю товщину виробу.

Чи шкідливі вироби зі штучного каменю для здоров'я?

Ні, не шкідливі. За умови, що ви дійсно купили якісний, сертифікований матеріал. Тому рекомендується купувати вироби виключно у офіційно працюючих виробників. Також важливо не плутати нашу продукцію з виробами з РІДКОГО КАМЕНЮ, який досить токсичний !!! Він дійсно шкідливий, може провокувати головні болі, а іноді призводить до утворення або загострення астми та інших хвороб органів дихання.

Чи можна замовити виріб по запропонованим ескізу і дизайну?

Звісно. Ми можемо створити вироби за будь-якими запропонованими Вами ескізами, з вільною комплектацією, з різними варіантами кольорів та текстур, дизайном. Все обмежується лише Вашою фантазією.

У разі, якщо Ви не знаєте, що саме хочете, ми запропонуємо свої варіанти, і за Вами залишиться тільки вказати бажаний.

Чому штучний камінь так люблять дизайнери?

Крім привабливого зовнішнього вигляду, гігієнічності, зносостійкості і безпеки штучний камінь володіє ще цілим рядом унікальних якостей, які роблять цей матеріал особливо привабливим для будівельників і дизайнерів.

Завдяки штучному каменю можна створювати гладкі безшовні монолітні поверхні  різних конфігурацій, необмеженої довжини і ширини. Навіть якщо доводиться збирати стільницю з декількох шматків, місця їх з’єднань склеюються і поліруються, так що стики стають абсолютно невидимими.

Також до переваг штучного каменя можна додати наявність широкої гами кольорів. Можна підібрати як традиційно спокійні, так і найнесподіваніші забарвлення; і однотонні (червоний, чорний, помаранчевий, рожевий і т. д.), і що імітують натуральний камінь (граніт, мармур та ін.). Крім того, кольори можна комбінувати.

Залежно від функції готового виробу зі штучного каменю застосовують різні види полірування поверхні, а саме матову, напівглянсову і глянсову.

Чи схожий штучний камінь на натуральний?

Штучний камінь має широку гаму кольорів, які повторюють структуру натурального каменю. Непрофесіонал не відрізнить за зовнішнім виглядом штучний камінь від натурального. Завдяки цьому штучний акриловий камінь широко використовується дизайнерами для оформлення житлових і громадських інтер’єрів.

Яким чином виконується замовлення?

Після узгодження всіх деталей ми робимо точний прорахунок проекту, озвучуємо вартість замовлення та строки виготовлення. Після цього створюємо детальну 3D-візуалізацію проекту з огляду на всі ваші побажання. Якщо все влаштовує – укладаємо договір, і приступаємо до робіт

Які гарантії співпраці з Вами?

Компанія Elcamino надає гарантію, що поширюється тільки на виробничі дефекти. На даний час вона становить 3 роки. Все закріплюється договором.

Термін експлуатації виробів зі штучного каменю необмежений за умови правильно догляду. Вироби зберігають свій первісний вигляд навіть після 10 років експлуатації.

Широка гама кольорів та текстур

Штучний камінь – це надзвичайно гнучкий в своєму оформленні матеріал. «Elcamino» може запропонувати більше сотні колірних рішень, таких як мармур, бетон, граніт, кварц, пісок, перли, вулканічний камінь, і багато іншого.

Що ви оберете – візуально витончену і естетично витриману колірну гаму або навіяний образ міського пейзажу і сучасний індустріальний стиль? Ми допоможемо вам втілити все це в камені, на ваш вибір.

Нам є що розповісти

Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти і останні новини
 • 14Тра

  Оформление студии новостей ТРК «Украина» ⠀

  Компания «Элькамино» в своей деятельности руководствуется одним принципом – быть оригинальными. Каждый проект, который мы берем в работу, по своему уникален и неповторим. Изготовление...

 • 08Лип

  Умывальник из акрилового камня

  Компания «Элькамино» изготовила раковину с двумя чащами из искусственного акрилового камня. Акриловый камень – это замечательный материал, который, по сравнению с керамикой, позволяет...

 • 15Кві

  Сенсорный стол из акрилового камня для СТБ

  Компания «Элькамино» приняла участие в создании сенсорного стола от компании “Elpix”, который теперь можно увидеть в утреннем эфире телеканала СТБ. Он стал украшением...